Sıfır bir 3.sezon 3.bölüm

Merhaba, değerli blog okurlarım bildiğiniz üzere Sıfır bir 3.sezon 3.bölüm  fragmanı yayınlandı.Bu cengo’dan tek nefret eden ben miyim yahu? 2.bölümde paçayı zor kurtardılar. Yaşlı emmi az kala vuruyordu cengoları. Fakat yaşlığın verdiği yavaşlık neticesinde isabet oranı düştü sanırım 😀 Blu tv de merakla Sıfır bir 3.sezon 3.bölüm izle isimli gönderiyi bekliyorum. Umarım bu bölümde bir nebze aksiyon olur ya , 2 bölümdür hiç aksiyon olmadan mahalle içinde oturmalarla geçiyor, biz aksiyon arayan bir kişiyiz.  Eski Sıfır bir bölümlerini özledim diyebilirim. Hele şu cio ya ne demeli emmi? Anafor zaten kendinde değil, evleneceği gonca gülü ölmüş, yuvası yıkılmış dertler deryasına bürünmüş. Gelmiş anafora şekil yapıyor. Köpeği öldürdüğü için psikopat mu oldun sen diyor? Acı çekmesini önledi. Eskisi gibi cio hayranlığım kalmadı artık 2 bölümdür şekil yapıyor Anafora.  Savaşın yeni söylediği söz aklıma geldi gibi “Savaşı herkes yapar, ama barışı sadece asillerin işidir.” Sanırım böyle bir söz söylüyordu.  Mahallede bir birine cengolar yüzünden düşman olan gençleri sanırım bu bölümde barıştıracaklar.

Sıfır bir 3.sezon 3.bölüm

Sıfır bir 3.sezon 3.bölüm izle
Sıfır bir 3.sezon 3.bölüm izle

Dikkatimi çeken bir başka sahne savaş tekrar gözlüklerini takmış fakat bu gözlükler diğerlerinden farklı şekil yapmış adamın yeni tarzını  beğendim bu arada. Arkadaşlar sık sık bölüm başlamadan savaş , cio ve diğer kişi kimdi ya adını unuttum. Ha özgür hatırladım. Çocukluk zamanlarını göstermektedir. Bakalım bu hafta çocukluk zamanlarını gösterceklermi? Umarım gösterirler. İzlemesi keyifli oluyor.

 

Sıfır bir 3.sezon 3.bölüm izle
Sıfır bir 3.sezon 3.bölüm izle

Memleketin sahte abisi, bakalım kendine küfür etmekten başka bişey yapmıyor. Bu Bölümde Sıfır bir 3.sezon 3.bölüm de mahallenin gerçek abileri savaş ve silah arkadaşlarına bişey yapabilecekmi aceba? Merakla beklemekteyim bakalım. Bu adamın abisinimi öldürmüşlerdi savaşlar yoksa benmi yanlış hatırlıyorum? Hatırlayan kişiler yorum atabilirler ise çok sevirim. Sıfır bir 3.sezon 3.bölüm izle isimli gönderiyi blu tv adresinde merakla beklemekteyim bakalım. Umarım bu bölüm istediğim gibi geçer bol aksiyon, bol çatışma sesleri yaşanır yeni bölümde. Buradan sıfır bir ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.  Emmi on numara dizi yapmışınız , haftalık yeni bölüm çıkmasında bir ayrı güzel. Yeni Bölümü izledikten sonra içeriği güncelleyeceğim sağlıcakla kalın…

Sıfır bir 3.sezon 4.bölüm Ücretsiz İzlemek Buraya Tıklayın (5sn Sonra Reklamı Geç Demeniz Yeterli)

Sıfır bir 3.sezon 4.bölüm izle isimli konuya baktınızmı?

11 Comments

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir