Bursa Tabelalarında Yılların Firması

Ticari faaliyet yürütmekte olduğunuz firmaların marka kalitesini en iyi şekilde ortaya koyan ürün şüphesiz firmanın tabelasıdır. Bursa tabela üreticileri arasında yer alan Bizerk markası yıllardır kurum ve kuruluşlara tabela üretimini gerçekleştirmektedir. Markasına önem veren kuruluşların tasarımı ve kalitesi son derece tatmin edici olan bir tabela istiyorlarsa doğru adreste olduklarını söylemek mümkündür. Tabela üretiminde farklı tasarım ve teknolojileri ile bu sektörde bir marka olan Bizerk şimdilerde müşterilerine bizerk.com.tr platformu üzerinden de hizmet vermektedir. Gelişen teknolojiden geri kalmayan marka, daha fazla müşteriye hizmet verebilmek için birçok faaliyetini online platformu üzerinden gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Bursa küçük totem tabela

Bizerk Ürünleri

Sektörün içerisinde yer alan Bizerk bir Bursa tabela firması olup hizmetlerini sadece yerel bölgeden gelen taleplere göre değil tüm Türkiye’den gelen taleplere göre şekillendirmektedir. Hizmet vermiş olduğu online platformu ziyaret edildiğinde markanın sadece tabela üretiminde hizmet vermediğini, kullanmış olduğu tasarım ve teknolojik ürünler ile birçok ihtiyacı karşıladığını net bir şekilde görülebilmektedir. Bizerk ürünleri görsel yönetim, dijital bakı, tabela, CNC kesim, lazer kazıma, display ürünler, otobüs durağı, billboard, otomatik kapı, kepenk pergole, tente, panjur ve zip perde gibi ürünleri talep eden müşterilerine sunabilmektedir. Markayı diğerlerinden farklı kılan en önemli özelliği imkansızı başarabilmesidir. Müşterinin talebine göre istediği malzemenin üzerine her türlü yazı ve resim işareti yapabildiklerini sizlerde görebilirsiniz. Bizerk’i diğerlerinden farklı kılan en önemli husus tasarım ve üretim noktasında her türlü teknolojiyi rahatlıkla kullanabilmesidir. Böylece talep edilen her şeyin gerçekleştirildiğini gördüğünüz zaman Bursa tabelacı denildiğinde aklınıza başka bir marka gelmiyor.

Bursa ışıklı totem tabela

Müşteri Odaklı Hizmet

Bizerk’i marka olarak farklı kılan bir başka unsurda sadece kendilerinin hazırlamış olduğu hazır tasarımlar değil, aynı zamanda müşterinin talep ettiği tasarımlar veya kendisinin bizzat hazırlamış olduğu tasarımları rahatlıkla üretime geçiriyor olmasıdır. İstediğiniz tabelanın şeklini, rengini, desenini ve çalışma sistemini talep ettikten sonra gerisini sektörün en iyi olan Bizerk’e bırakmanız yeterlidir. Bünyesinde bulunan tüm ürünleri müşterinin talebine sunmasının yanında satış sonrası hizmet desteği ile müşteri odaklı çalıştığını her zaman göstermektedir.

bursa totem tabela

Bu yazı; Bizerk.com.tr’den alınmıştır.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir