Dekorasyonda LED Işıkları

Dekorasyonda LED Işıkları

Dekorasyonlarda led ışıklarını hiç denediniz mi ? Biz deneyimledik ve çok güzel sonuçlar elde ettik…Sizlere bu deneyimlerimi anlatmak isterim…

Öncelikle LED nedir onu öğrenelim isterseniz ;

LED ( Light Emitting Diode, Işık Yayan Diyot), yarı – iletken, diyot temelli, ışık yayan bir elektronik devre elemanıdır. 1920’lerde Rusya’da icat edildi ve 1962 yılında Amerika’da pratik olarak uygulanabilen elektronik bir bileşen haline getirildi.

Bu led ürünleri çok tasarruflu oluyor ve uzun senelerce kullanımları artıyor. Normal halojen ışıklara göre kat kat daha tasarruflu oluyor ve dayanıklı oluyor…

Nerede kullanılır led ışıkları

Biz deneyimledik mükemmel sonuçlar aldık özellikle şerit led ürünleri balkonlarda, merdiven altlarında, mutfaklarda mükemmel bir görüntü sunuyor. Ayrıca bu led ürünleri çok tasarruflu olduğunu biliyor musunuz? Normal bir ev ampülünden 10 kat daha verimli ve uzun ömürlü aynı zamanda dayanıklı. Artık fark ettiyseniz bir LED ürünü karşımıza çıkıyor. Bunlardan mesela arabalarda kullanılan led far’lar led tv’ler en bilinen ve en popüler led ürünleridir. Uzun ömürlü ve çok alan çok fazla ışık saçması nedeniyle insanlar LED ile başlayan ve led ile biten ürünleri kullanmak ve satın almak istiyorlar.
Dekorasyonda en önemli işlev bence aydınlatma sistemleridir. Çünkü aydınlatma sistemleri ile çok kötü görünen bir şeyi güzel gösterebilirsiniz. Bunlar için güvenilir ve kaliteli led ürünlerini kullanmanız gerekir. Nedir bu led ürünleri derseniz şerit led, ledprojektör, led trafo ve led ampullerdir. Bu led ürünleri en çok satılan ve en çok rağbet gören aydınlatma ürünleridir. Bu LED ürünlerini nereden temin edersiniz biliyor musunuz? Tabii Beyoğlu karaköy bu işi Pazarı ve en büyük yeri ama bu yerde kaliteli satıcıda var kalitesizde var bu nedenle bizim ofisimizin aydınlatma sponsoru olan LED Avrupa şirketini sizlere sunmak isterim.

Hangi şirket iyidir?

Karadoğan LED ; Şirket 2000’dan beri led aydınlatma ürünleri satıyor istanbulda. Son 5 yılda internet satışlarını gerçekleştiriyor. Ofisimizde led spotları ve led ürünlerini şirket özenli bir şekilde gönderdi.
Eğer sizde şerit led, led projektör, led trafo gibi ürünler alacaksanız mutlaka LED Avrupa şirketini öneririz.

Sponsor İçeriktir : https://www.karadoganled.com/

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir