Fotoshop ve fotomontaj yapma tüyoları

tarafından
5
Fotoshop ve fotomontaj yapma tüyoları
fotomontaj yap

fotomontaj yap

Bugün sizlere fotoshop ve fotomontaj yapma ile alakalı çok keskin, hiç bir yerde bulamayacağınız önemli tekniklerden bahsedeceğiz. Bunları maddeler halinde sıralayarak ve detaylı bilgiler aktararak kaliteli fotomontaj yapnızı sağlayacağız. Şimdi gelelim maddeler halinde detayları aktarmaya:

1)Fotoshop derslerini mutlaka çok dikkatli izlemeli ve güvenilir kaynaklardan öğrenmelisiniz.

Piyasada çok fazla fotoshop eğitimi veren site olduğu için her yere güvenmemeli ve her siteyi takip etmemelisiniz. Bizim sizler için önerimiz https://www.cambaz.org cambazlar sitesini düzenli olarak takip ettiğiniz de zaten ne kadar kaliteli çalışmalar yapıldığını sizlerde göreceksiniz.

2)Kullandığınız fotoshop programının kalitesi
Çok fazla fotoshop ile alakalı program bulunduğu için ve bir çoğu ile yapılan çalışmalar çok kısıtlı olduğu için bir program önerme gereksinimi hissediyoruz. Bunun için adobenin yıllarca kullanılan fotoshop programını önerebiliriz.
3)Menü kullanımı
Programdaki menülerin ne işe yaradığını ve nerede kullanılacağını mutlaka çok iyi bilmelisiniz. Tabi bunu yine önerdiğimiz siteden öğrenebilirsiniz.

Bu 3 maddeyi çok dikkatli bir şekilde uyduğunuz taktirde sizde çok kaliteli fotoshop çalışmaları yapabilirsiniz.Yine sormak istediğiniz bir şey olursa web sitemize girip yorum yaparak kafanıza takılan tüm soruların cevaplarını fazlasıyla alacağınızdan emin olabilirsiniz.