Franke Ürünleriniz İçin Beykoz’da Servis Merkezi

Genel merkezimiz ve kuruluşumuz İsviçre olan 20. Yüzyıla kadar uzanan dayanaklılık da dünya markası olan bir uluslararası firmayız. Franke firmasının üretim departmanında uzmanlığı paslanmaz çelik levha şekillendirme ve işlemesidir. Bizlerde bu A kalite firmanın özel servisi olarak İstanbul Beykoz da siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Franke firması Türkiye’nin ankastre mutfak aletler kategorisinde en kaliteli ve en geniş ürün çeşidine sahip firmalardan birisidir. Franke firması üretimi olan evye, armatür, fırın, ankastre ocak, aspiratör, mikrodalga fırın, buzdolapları, çamaşır makinesi, beyaz eşya ve malzemelerinin servis hizmetini almak isteyen müşterilerimize Franke markasının tüm ürünlerinde özel servis hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz.
Franke Servis Beykoz firması olarak tüm Franke etiketli ürünlerin özel servisliğini üstleniyoruz. Özel servis desteği isteyen değerli müşterilerimizin yetkili değil özel servis olduğumuzu belirtelim. Servis ekip üyelerimizin hepsi Franke firmasının eğitimini almış, teknik donanımlı olduklarını bilmenizde fayda var, bu konuda öncelikle firmamıza ve daha sonra ekip üyelerimize son derece güveniyoruz ve siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden geleni yaptığımızı belirtmek isteriz.
Özel Franke Servis Numarası – 444 88 48 Hemen Ara!
Firma olarak satın aldığınız ürünlerin dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması için verdiğimiz yıllık bakım ve kontrol hizmetlerini zamanında yaptırmanız tavsiyemizdir. Franke servis firması olarak siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak özel servis talebi için, varsa şikâyet ve arzularınız Franke servis numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir