İstanbul Lazer Kesim Şirketi

İstanbul Lazer Kesim Şirketiİstanbul Lazer Kesim Şirketi

Ekol lazer olarak biz ; Açık ve kapalı olmak üzere 1800 m2’lik bir alan üzerinde faaliyetlerini sürdürmekte olan ve hizmet kalitesinden ödün vermeksizin çalışan İstanbul lazer kesim firması olma özelliğine sahip Ekol lazer lazer kesim şirketimiz her zaman sektörde en iyi olmanın üstün gayreti içerisinde olmuştur. Şirket felsefemiz her daim yüksek kaliteden taviz vermeksizin uygun fiyatlı üretim ve zamanında teslimat yapmak olmuştur. Ekol lazer kesim firması olarak hizmet sunarken esas amacımız her zaman müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde sağlamak olmuştur.

Hizmetlerimiz

Ekol lazer lazer kesim firması olarak müşterilerimizin çeşitlilik arz eden ihtiyaçlarına yönelik olarak geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Abkant Büküm hizmetleri, Giyotin kesim hizmetleri, Plazma kesim hizmetleri, Lazer kesim hizmetleri sunmakta, kaynak ve montaj hizmetleri vermekte ve aynı zamanda sac satışı gerçekleştirmekteyiz.

Gerçekleştirmekte Olduğumuz İşlemler

ekol lazer lazer kesim firması olarak kendi 1800 m2 karelik alana sahip olan yerimizde yüksek teknolojiye sahip durumdaki CNC kesim ve büküm tezgahları vasıtası ile DKP, Sac, Paslanmaz özellikli sac, Platina, Pirinç, Galvanizli sac, Alüminyum, Titanyum, yazı ve desen kesim işlemlerini oldukça ekonomik ve temiz bir biçimde itina ile yapmakta ve memnuniyetini büyük ölçüde önemsediğimiz çok değerli müşterilerimize zamanında teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Ekol lazer lazerli kesim hizmetlerini yalnızca müşteri memnuniyeti odaklı olarak yapmanın büyük bir gayreti içerisinde olan ve müşterilerine karşı olan samimiyetinden ödün vermeksizin kaliteli ve güvene dayalı olarak hizmet sunmakta ve ekonomik çözümler üretme amacı içerisinde faaliyetlerini yürütmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini önceliği, kaliteli hizmeti sunmayı amacı ve zamanında teslimatı felsefesi olarak benimsemiş ve bu istikamet doğrultusunda, müşterilerine hizmet sunmayı hedeflemiştir. Amaç sadece üretmek değil üretirken müşterilerimize yönelik en iyi çözümler sunan faaliyetler gerçekleştirmektir. En iyi hizmet müşteri memnuniyeti yaratan hizmettir anlayışı ile biz, her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam etmekteyiz.

http://www.ekollazer.com/istanbul-lazer-kesim-firmasi/

SPONSOR İÇERİKTİR.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir