Koltuk, Kanepe ve Mobilyalarınız için Kaliteli Döşemelik Kumaşlar

Mobilya Dekorasyonunuzu Döşemelik Kumaşlarla Yenileyin

Evinizin çeşitli bölümlerinden kullanmakta olduğunuz birbirinden şık ve gösterişli koltuk, kanepe ve diğer mobilyalarınızı yenileyerek dekorasyonunuza farklı bir hava katmak mı istiyorsunuz? Bu yenilik için ayıracak büyük bütçelere sahip değil misiniz? Artık üzülmenize gerek yok yıllardır kendi sektöründe hizmet veren Sinay Tekstil kullanmakta olduğunuz eşyalarınızı değiştirmeye gerek kalmadan dekorasyon noktasında yardımcı oluyor. Bünyesinde bulunan birçok ürünle her türlü dekorasyon tarzına uygun fikirler sunan marka mobilya aksamları için avangart döşemelik kumaşlar başta olmak üzere onlarca çeşit ürünü sizlerin zevkinize sunuyor.

Duck Kumaş - 110726-V9

Döşemelik Kumaş Koleksiyonu

Sinay markası tamamı kendi tasarımı olan döşemelik kumaşları sizlerin kullanımına sunuyor. Hizmet kalitesini her geçen gün arttıran marka şimdilerde kendi web sitesi üzerinden birçok döşemelik kumaşı sizlerin dekorasyon tarzınızı oluşturmanız için hazırladı. Kadife döşemelik kumaş sayesinde koltuk, kanepe, oturma grubu ve sandalyelerinizin döşemelik bölümlerini kaplamak suretiyle evinize güzel bir atmosfer kazandırabilirsiniz. Markanın sahip olduğu diğer ürünler kadife, avangart, desenli, ithal ve seri sonu kumaşları olarak sınıflandırılmaktadır.

Duck Kumaş - 120417-V27

Döşemelik Kumaş Fiyatları

Keten döşemelik kumaşlar başta olmak üzere birçok ürünün fiyat politikası normal piyasanın çok altında olmakla birlikte daha uygun fiyatlara döşemelik kumaş almak için www.sinay.com.tr platformunu inceleyebilirsiniz. Bilindiği üzere birbirinden şık ve gösterişli döşemelik kumaşlar dükkân, mağaza ve alışveriş merkezlerinden çok daha yüksek fiyatlara satıldığı için Sinay markası daha uygun fiyatlara sizlerin zevkine sunabiliyor. Döşemelik kumaşların fiyatları sizin vereceğiniz ölçülere göre belirlenmekle birlikte markanın internet sitenden beğendiğiniz ürünün bulunduğu yere metrekare ölçüsünü girdikten sonra sizlere doğrudan fiyat verebilmektedir.

Duck Kumaş - 121196-V2

Bu yazı; Sinay.com.tr’den alınmıştır.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir