Medyum Ali Gürses mucizeye vesile oldu

Öncelikle herkese selamlar olsun. Yazıyı yazmadan önce çok düşündüm aslında ancak görev olarak kendime ahdettiğim için yazıya dökmeye karar verdim. Hiç tahmin etmediğim harika şeyler yaşadım. Sizler de bu konuda kafanızda hiçbir soru işareti kalmasın ve sizler de belki mutluluğunuza bu şekilde varırsınız diye yazmaya karar verdim.
Uzun müddettir birine aşıktım, deliler gibi seviyordum. Ancak o beni beğenmiyor ve arkadaş olarak görüyordu. Elbette kendine göre sebepleri vardı. Aslında benimle ilgili çok fazla bir şey de bilmiyordu ve bir türlü de bir araya gelemiyorduk. Aynı işyerinde çalışmamıza rağmen fırsat olamıyordu işte. Benim bu ilgimi ailem de biliyordu. Bir gün kuzenimle oturur ve bu konuları konuşurken Medyum Ali Hoca ‘dan bahsetti. Ben bu tip durumlarda farklı düşünüyordum ve bu konulara bir inancım yoktu ancak kuzenim kendisinden sonuç alan birçok arkadaşı olduğunu ve denemekten zarar gelmeyeceğini söyleyince Ali Bey’i arayıp durumu anlattım. 2 yıldır aynı işyerinde çalıştığımızı, farklı şekilde görmek istediğimi ama bir türlü yan yana gelemediğimizi kısaca aklımdaki her şeyi kendisine anlattım. Medyum Ali Gürses Hoca bu konuda bana yardımcı olabileceğini söyledi. Bir yandan sevindim bir yandan da aklımda ”Acaba nasıl olacak ki?” diye de soru işareti yok değildi.
Medyum Ali Hoca‘m (artık hocam diyorum yazının sonunda anlayacaksınız) benden ad soyad, doğum tarihi ve anne adlarını istedi ancak kızın anne adını bilmiyordum. Bu durumda da fotoğrafı gerekiyormuş fotoğrafı ve diğer bilgileri kendisine ilettim ve çalışmaya başladık. Bana sakin ve sabırlı davranmamı söyledi zira biraz tezcanlıyım bunu konuşmamızdan anladı sanıyorum.
Aradan henüz 15-20 gün geçmişti. Ben yemekhanede otururken, benim aylardır baktığım ve beni sürekli göemezden gelen kız yanıma geldi oturabilir miyim diye sordu. İçim coştu yalan değil. Sakince tabii ki dedim. Sonrasında konuşmaya başladık. Kendisi bana bir süredir benden hoşlandığını ve bana ilgisi olduğunu açık bir dille anlattı ki normalde bunu kızlar değil erkekler yapar genelde. Gerçekten de aklım yerinden çıkacaktı. Bu olaylar birkaç ay öncesinde yaşandı ben yeni yazıyorum. Şu an kendisiyle ciddi bir beraberliğimiz söz konusu ve inşallah da böyle devam eder. Sizler de bu tarz bir sıkıntıya sahipseniz hiç dert etmeyin, ben bile Medyum Ali Gürses vesilesiyle böyle bir mutluluğa kavuştuysam herkes de kavuşur Ama her zaman diyorum Allah razı olsun. Benim durumumdaki arkadaşlar da inşallah sevdiğine kavuşsun.
Bu arada bugün internette araştırırken denk geldim Ali Hoca’nın adını kullanan ve bundan faydalanmaya çalışan bazı insanlar da gördüm bunlara itibar etmemeniz konusunda uyarayım. Medyum Ali Hoca‘nın tek bir telefonu ve sitesi var ve hesap bilgileri de kendisine ait soyadı Gürses sitesi de medyumali.com yazınca çıkıyor zaten.

 

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir