Mutfak Endüstrisinin Devleri Evsid’de

Mutfak Endüstrisi Bu Çatının Altında

İlk olarak 2014 yılında Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği adıyla hizmet vermeye başlayan kuruluş plastik mutfak eşyaları başta olmak üzere onlarca üreticiyi bünyesinde barındırmaktadır. Henüz yeni kurulmasına karşılık çok kısa sürede hem üye sayısını hem de tüm dünyada gösterdiği başarılar sayesinde ülke ekonomisine büyük katkılar sunmaya devam ediyor. EVSİD çatısı altında buluşan tüm yerli üreticilerimiz artık birer dünya markası olmaya aday hale geliyor.

Dünya Markası Olmak İçin Bir Adım Atın

Melamin mutfak eşyaları üreticileri arasında yer alıyorsanız hiç vakit kaybetmeden geniş bir üye kadrosuna sahip olan ve aynı zamanda tüm dünya pazarlarına açılmayı sağlayan EVSİD ile tanışın. 3 yıllık bir şirket olmasına karşılık sahip olduğu ticari ilişkiler sayesinde Avrupa ve diğer dünya ülkelerine üyelerinin üretim ve satış politikalarını taşımaya devam ediyor. Dernek olarak sadece Türkiye içerisinde üretim yapan ve ürünlerini ülke sınırları içinde tutan üyelerinin vizyon ve misyonunda değişiklik yaparak hedeflerini büyütüyor.

EVSİD Üyelerine Tam Destek Veriyor

Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği, üyelerinin sadece üretim ve satış stratejilerini diğer dünya ülkelerine taşımakla kalmıyor. Melamin mutfak malzemeleri üretimini gerçekleştiren üyeleri başta olmak üzere diğer üyelerinin eğitim, personel ve kendi sektörlerine ait tüm araştırmaları gerçekleştirmek suretiyle gerekli desteği sunmaktadır. Özellikle üyelerinin eğitim ihtiyaçları noktasında gerekli tüm desteği sınırsız bir şekilde sunan EVSİD bu alanda en iyisi olduğunu her zaman gösteriyor.

Bu yazı; Evsid.org’daki yazılardan ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir