Sevdiğiniz Kitapları Online Ortamda Okuyun

Online kitap okumak, e- okuyucuların da sıklıkla tercih edilir olmasıyla beraber,  bir gereklilik haline gelmiştir. İnternet üzerinden ücretsiz ya da uygun fiyatlı e- book bulmak ise zor diyebiliriz. Bunun için online e-book sitesine ya da bültenine üye olmanız gerekiyor. Fakat sizlere iyi bir önerimiz var. Ekstra Book sitesini ziyaret ederek buradaki, e- book çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.

Oxford Reading Tree Songbirds: My Cat and Other Stories – Julia Donaldson

Online Kitap Yüklemek İçin En İyi Adres

E- kitap download etmeniz için birçok sitede, ön koşul ve şartlar bulunuyor. Aynı zamanda aylık bir ücret ya da kitap başına ufak meblağlar da ödemeniz gerekiyor. Fakat Eksta Book sitesi, sizi bu zahmetten kurtarmakta. E-book pdf download işlemi ise oldukça basit.  Bunun için search alanından istediğiniz kitabı arattırabilir ya da ana sayfadaki kategorilerden erişim sağlayabilirsiniz.

The Downing Street Years – Margaret Thatcher

Hangi Kitapların Pdf’lerini Bulabilirsiniz?

Özellikle klasik kitaplar ve bilinen yazarların eserleri pdf olarak aratılsa da, aslında akademik alanların ve hobi kitaplarının da fazlaca okuyucusu bulunmaktadır. Sanat, sinema, çocuk kitapları, mimari, yemek, resim, bilim, fotoğraf, din kültürü ve benzeri birçok alanın kitaplarını bulabilirsiniz.

 

GCSE Physics: Complete Revision & Practice – Collins UK

E- book Kitaplarını Nereden Okuyabilirsiniz?

Kitaplarınızı pdf formatında indirdikten sonra pdf’i destekleyen her türlü cihazda okuyabilirsiniz. Masaüstü bilgisayarınızda, cep telefonunuzda ya da Kindle gibi e- kitap okuyucularında okuyabilirsiniz. Aynı zamanda e- okuyucularından da e-book pdf indirmek işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu yazı; Extrabook.xyz sitesinde yer alan verilerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir