Sıfır Bir Adana 3. sezon 4. bölümü Ücretsiz İzle Blu TV

Sıfır bir 3.sezon 4.bölüm
Sıfır bir 3.sezon 4.bölüm

Sıfır bir 3.sezon 4.bölümü yeni fragmanını izleyicilerine sunmuş bulunmakta, yeni bölüm fragmanına bakılırsa , baya aksiyon oranı fazla gibi görünmekte. Savaş ve cio hapishanede şişlenen Cihat isimli kardeşlerini  içerdeki dostları sayesinde hastaneden kaçırmıştı. Yani cihat sahalara yeniden döndü denilebilir.  Sıfır bir 3.sezon 4.bölümünde hapishaneye yeni bir mahkum gelmekte , mahkumun suçu taciz ve tecavüz, Savaş ve çetesinin en büyük suç olarak görmüş olduğu kadın ve genç kızlara taciz suçlular için ölüm sebebi taşımaktadır.

Hapishanedeki savaş ve cionun gençlerinden biri bu saklanan olayı ortaya çıkarmaktadır, suçun üzerine gençlerin kanları hızlı aktığından dolayı gardiyanları geçerek suçlulara ulaşıyorlar. Yeni bölümde savaş ve çetesinin dışardaki aksiyonları yetmezmiş gibi şimdide içeride yani hapishanede aksiyon peşine düştüler. Bu bölüm baya kanlı geçek gibi, Merakla yeni bölümü bekliyorum diyebilirim. Tabii siz değerli blog okurlarım bu yazıların üzerine, sizde de bir heyecan oluşmuştur diye düşünüyorum. Bu heyecan üzerine değerli yorumlarınızı bekliyorum.

sıfır bir 3.sezon 4.bölüm izle

Bu arada unutmadan söylemem gereken bir mevzuyu anlatayım arkadaşlar, blu tv 7 gün boyunca ücretsiz olarak sıfır bir 3.sezon 4.bölüm izlemenize olanak sağlamaktadır. Üye olduktan sonra 7 gün sonra hesabınızı iptal ederek gelecek ödemelerin önüne geçmiş olursunuz. Neyse değerli blog okurlarım, o güzel yorumlarınızı bekliyorum. Sıfır bir 3.sezon 4.bölüm bu Cuma sizlerle..

Sıfır bir 3.sezon 4.bölüm Ücretsiz İzlemek Buraya Tıklayın (5sn Sonra Reklamı Geç Demeniz Yeterli)

 

Sıfır bir 3.sezon 3.bölüm izle isimli konuya baktınızmı?

3 Comments

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir