Türkiye’nin En Büyük Perde Mağazası

Türkiye’nin en büyük perde mağazası olarak kendini lanse eden storcuyuz.com her geçen gün büyüyen ürün koleksiyonuyla dekorasyon meraklılarına hizmet vermektedir. Son derece modern çizgilere sahip birbirinden şık ve güzel ürünleri her türlü cam, balkon ve duvara uygun ebatlarda hazırlayabilmektedir. Sanal marketi sayesinde Türkiye’nin neresinde olursanız beğendiğiniz ve istediğiniz ürünü storcuyuz.com platformu üzerinde seçebilir hatta anında sipariş vererek kapınıza kadar getirilmesini sağlayabilirsiniz. Yüzlerce çeşit ürünü bulunan marka indirimli, zebra, stor, katlama zebra, özel tasarım dijital baskı, çift sistemli stor, tül stor, jaluzi, fon, dikey, sunscreen stor, çocuk ve genç odası, sinema projeksiyon ve ip perde kategoriler üzerinden satış yapmaktadır. Marka olarak piyasanın çok altında seyreden rakamlarla oluşturulan fiyat politikası son derece etkilidir. Görselliğe ve tasarıma önem veren kişilerin eşsiz modelleri evinin ortamında görebilmesi adına bütçesine en uygun perdeleri bulabileceği bir platform olarak hizmet vermektedir.

04 Düz Renk Ekru Zebra

Dekorasyon Meraklıları İçin Perde Çeşitleri

Ev dekorasyonu meraklıları için yeni tasarlanmış, modern çizgilere sahip ve en son trend perde modelleri ni bulabileceği tek platform olarak hizmet veren storcuyuz.com artık parmaklarınızın ucunda. İster bilgisayar isterseniz de mobil cihazlar aracılığı ile ziyaret edebileceğiniz internet sitesinde yer alan yüzlerce ürün çeşidinden dilediğinizi araştırabilir dilerseniz anında satın alabilirsiniz. Dekorasyon modasını takip edenlerinde adresi olarak hizmet veren storcuyuz markası her geçen gün ürün gamını da geliştirmektedir. Özellikle ev dekorasyonunda kullanılan mobilya, halı, aksesuar, duvar boyları ve kağıtlarıyla görsel bir kombin oluşturabilmesi noktasında klasik tarz perdelerin dışında görsel motifleri, desenleri ve çeşitli renkleri bulunan perdeleri de bünyesinde bulundurmaktadır. Birçok ürünün tasarım boyutunun dışında kullanım amacına, çalışma sistemine ve ihtiyaca göre de hazırlandığını söyleyebiliriz.

Bella Tül Stor Ekru

Perde Fiyatları

Müşterilerine yüzlerce perde çeşitlerini sunan storcuyuz markası piyasada satışa sunulan aynı tarz perdeleri daha uygun fiyatlara satmaktadır. Bunun için internet platformu ziyaret edilirken aynı zamanda perdeyi kullanmayı düşündüğünüz yerin ölçüsünü almayı sakın unutmayın. Perdenin fiyatlarının belirlenmesinde perde ölçüsü, mekanizması ve tasarımı rol oynamaktadır. Bu cihetle en uygun fiyata sağlıklı bir perde almak için bu hususlara dikkat etmek gerekir.

İstanbul Zebra Perde Siyah Kırmızı

Bu yazı ve görseller; Storcuyuz.com’dan alınmıştır.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir