2021’de İşyeri Alarm Sistemi Teknolojilerindeki Gelişmeler

2021’de İşyeri Alarm Sistemi Teknolojilerindeki Gelişmeler

Alarm sistemleri, yaşam alanlarımızın daha güvenli olmaları konusunda vazgeçilmez teknolojilerden biridir. Birtakım teknolojik gelişmelerin yaşanması, alarm sistemlerinin modernleşmesine etki etmiştir.

Güvencem olarak bizlere hizmet eden firma, alarm sistemleri alanında son derece ileri teknoloji alarm sistemlerini bizlere sunuyor. Hem işyeri güvenliği hem de ev güvenliğini sağlayan sistemler, firma tarafından bizlerin tercihine sunuluyor. Bu sistemler sayesinde evinizde ya da işyerinizde meydana gelen hırsızlık, yangın, doğal gaz kaçağı vs. sorunlardan anında haberdar olabilirsiniz. Teknik bir şekilde çalışan firma, 7/24 alarm sistemlerinizin kontrolünü yapıyor.

İşyeri Alarm Sistemleri

İşyeri alarm sistemleri kapsamında olan tüm alarmlar, Güvencem merkezinde takip edilir. En ufak bir sinyal halinde gerekli incelemeler yapılır. Güvencem’in müşterilerine sunduğu işyeri alarm sistemleri şunlardır:

  • Hırsızlık alarm sistemleri
  • Yangın alarmı
  • Su baskını alarmı
  • Doğal gaz kaçağı alarmı
  • Panik durumu alarmı
  • Soygun alarmı
  • Sağlık çağrısı

Bu sistemlerden dilediğinizi işyerinize taktırabilir ve yaşam alanlarınızın daha güvenli bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. İşyeri güvenliği sistemi, işyerleri için olmazsa olmazlar arasında yer alır.

İşyeri Alarm Sistemleri Kurulumu

İşyerinize taktırmak istediğiniz alarm sistemi için firma ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Güvencem ekibi, an kısa süre içerisinde adresinize gelerek alarm sisteminin kurulumunu sağlıyor.

Bunun için öncelikle yapmanız gereken firmanın web sitesinde yer alan formu doldurmanızdır. Form doldurma işlemini tamamladıktan sonra Güvencem ekibi, adresinize gelerek gerekli incelemelerde bulunur. Bu incelemeler neticesinde işyeri güvenliği sistemi kurulumu yapılır. Kurulum sonrasında alarm sistemlerinin kullanımı konusunda bilgiler verilir.

Hizmetler

Güvencem firması, sadece işyeri alarm sistemleri konusunda değil aynı zamanda ev alarmlar sistemi ile de ön plana çıkar. Güvenlik sistemlerinde büyük teknolojileri kullanan firma, oldukça popüler bir şekilde tercih ediliyor. Otokontrol hizmeti sayesinde evinizde ya da işyerinizde takılı olan alarmları kontrol edebilirsiniz. Ayrıca firma, evcil hayvanlar için de alarm sistemlerini sunar. İster kablolu isterseniz kablosuz alarm sistemlerini tercih edebilirsiniz. Firma, bu konuda alternatif seçenekleri sizlere sunar.

Uygun Fiyat

Hem işyeri güvenliği sistemi hem de ev alarmlarında uygun fiyat hizmetini sağlayan firma, kurulum ücretinde de uygun fiyat uygular. Fiyatlar, seçmiş olduğunuz alarm sistemine göre farklılık gösterir. Alarm sistemleri fiyatları hakkından daha fazla bilgi almak için firma ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

7/24 Kontrol Hizmeti

İşyerinize ya da evinize taktırdığınız alarm sistemleri, Güvencem firması tarafından 365 gün boyunca kontrol altında tutulur. Bu kontrolün sebebi ise en ufak bir sorun halinde anında haberdar olmanız amacıyla yapılır. Güvencem ekibi, gerekli durumlarda sizin yerinize polisle irtibata geçmektedir. Böylece ciddi bir durum söz konusu olduğunda Güvencem, gerekli olan tüm desteği sizlere sağlar. İşyeri güvenliği sistemi ve ev alarmları kapsamında yer alan bu hizmet, büyük avantajlar sağlıyor.


Yorum Yap!