Bilimp’in Süreç Tabanlı Yazılımı İle Tanışın

Bilimp’in Süreç Tabanlı Yazılımı İle Tanışın

Bilimp, uzaktan ve online çalışma sistemlerini sürdürmenizi sağlayan bir araçtır. İşletmeler için hızlı ve kolay çözümleri sunan Bilimp, bütünleşik iş araçlarıyla iş yükünü hafifletmeyi amaçlıyor. Akıllı görevle kesintisiz ve izlenebilir bir iş akışı sağlamayı hedefler. Bilim, süreç tabanlı yazılım ile hizmet verir.

Bilimp’in Süreç Tabanlı Yazılımı

Bilimp’in ik yazılımı sayesinde;

  • Web ya da mobil ortamdan mesaj yazarak kolayca görevler oluşturabilir,
  • Görevleri kişi, departman ya da bunların tümüne birden atayabilir,
  • Görevleri yapacak ve izleyecek olan kişileri belirleyebilir,
  • Terminli görevler belirleyebilir,
  • Görevlere öncelik derecesi verebilir, önemli işleri öne alabilir
  • Tekrarlı görevleri belirleyebilir, bir zaman aralığında günlük, haftalık, aylık olarak görevleri tekrarlayabilir.
  • Görevlere dokümanlar ya da resimler ekleyebilir.
  • Konum kontrollü olan görevler oluşturarak, adreste yapılması gereken görevlerde cep telefonu konumunu otomatik şekilde görevlere ekleyebilirsiniz.

Bilimp ile Görev İletişimi Sağlama

Görev yazılımı atandığı zaman mobil ve web bildirimler ile bildirim merkezi görev sorumlularını uyarır. Göreve yanıtla denerek; görev detayı, teslim vakti, eksik bilgi ve belgeleri netleştirme adına sorular sorulabilir. Görevi başlat demenizin ardından, atayanın görevi aldığınıza ve işlere başladığınıza dair haber almasını sağlayabilirsiniz.

Bilimp İle Hızlı Görev Akışı

Bilimp ile her bir aşamada, görev atayanların haberdar olmasını sağlanır. Görevleri tamamlayarak ya da ekip çalışması gereken durumlarda başkasına ileterek süreci kontrol edebilir bu sayede bir iş için çok sayıda görev oluşturmak zorunda kalmayabilirsiniz. Görev, kişiler arasında bilgiler ve belgeler eklenerek dolaşır.

Bilimp ile Görev İzleme ve Raporlama

Görev atandığında zaman ve iletildiğinde, çalışmaya alındığında ya da duraklatıldığında görev sahibi olan kişiler bilgilendirilir. Bu sayede, görev izleme için mesai kaybetmenin önüne geçilir. Görev tamamlanıncaya dek geçecek olan sürede kimler ne kadar beklemiş, kim hangi bilgi ve belgeleri üretmiş istatistiği de çalışma kütüğüne otomatik işlenir. Görev akışını bir şema üzerinde görerek, detayları kaçırmanız önlenir.

Gün içerisinde yapılacak olan görevler sonucunda oluşan ve manuel girilen çalışma aktivitesi otomatik olarak yöneticilere raporlanır. Akıllı görev etiketleri atayarak görevleri sınıflandırabilirsiniz. Etiket tanımlarıyla belli işler için bilgilendirme ağlarına yeni kişileri otomatik eklenebilmektedir. Kişi ve departman bazında olan görev adetleri ve görevlerin ortalama bekleme ya da kapatılma istatistiklerini almaya olanak tanır.

Adil bir görev dağılımı ile işlerin kontrolü hızlanır. Üzerinizde bulunan, atadığınız, izleyici olarak eklendiğiniz veya ilettiğiniz ve tamamladığınız tüm görevleri panelde görebilirsiniz. Geçmiş görevleri de detaylarıyla arayabilir, sorgulayabilir ve raporlar oluşturabilirsiniz.

Bilimp İle Hes Kodu Sorgulama

Kurumların en çok ihtiyacı olan “İnsan kaynakları” ve “talep” gibi süreçlerin dijital çözümlerini tek noktadan yönetmeye olanak sağlayan Bilimp’in web ve mobil uygulamalarıyla artık tüm bu süreçler sorun olmaktan çıkıyor. Bunun yanında, pandemi dönemiyle beraber özel ve kamu bütün kurum & şirketlerde gerekli hale gelmiş olan hes kodu sorgulama uygulamasıyla ilgili olarak merak ettikleriniz de Bilimp sayesinde çözümlere kavuşuyor.


Yorum Yap!