Bursa Psikolog Ücretleri 2021’de Ne Düzeyde?

Bursa Psikolog Ücretleri 2021’de Ne Düzeyde?

Psikolojik rahatsızlıklar tedavi edilmediği takdirde çok ciddi sorunlara yol açar. Özellikle pandemi dönemin depresyon, panik atak ve obsesyonlar çok arttı. Bu yüzden de insanlar özel ya da devletteki psikiyatr kliniklerine gitmeye başladılar. Fakat devlet hastanelerinde her zaman sıra bulunamıyor.

Sıra bulamayan insanlar da mecburen özel klinikleri tercih etmek durumunda kalıyorlar. Bursa Nilüfer’de ikamet ediyorsanız bursa psikolog için en iyi ve diğer kliniklere göre çok ucuz olan bu kliniği ziyaret edebilirsiniz. İlgili ve uzman psikolog sayesinde etkili bir tedavi sürecine girebilirsiniz.

Bursa Nilüfer Uzman Psikolog Hizmetleri

Ailevi problemlerini varsa hiç şüphesiz bu psikolog size en kaliteli hizmeti sunacaktır. Sunulan hizmetler arasında şunlar vardır;

  • Cinsel terapi
  • Depresyon terapisi
  • Panik atak
  • Obsesif kompulsif bozukluk (OKB)
  • Evlilik terapisi
  • Aile danışmanlığı
  • Vajinismus

Bunlar özel Bursa Nilüfer psikolog kliniğinde size kusursuz bir şekilde sunulan hizmetlerdir. Üstelik seans fiyatları da hiç sandığınız kadar pahalı değildir. Herkesin gidebileceği gibi seans ücretleri vardır.

Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB) Nedir?

Herkesin takıntı haline getirmiş olduğu şeyler vardır. Ancak OKB bu takıntıların çok ileri boyuta ulaştığı ve hayat kalitesini çok kötü etkilediği bir hastalıktır. Obsesif kompulsif olduğunu fark ettiğiniz an hemen psikolog bursa kliniğine başvurmalısınız. Aksi takdirde hiçbir zaman iyileşemezseniz ve uzun yıllar takıntı yaparak hayatı kendinize zindan edersiniz.

Takıntılar arasında ise, aşırı titizlik, mükemmeliyetçilik, çizgilere basmama, simetri, rezil olma korkusu ve kaldırım taşlarını sayma gibi şeyler vardır. Ayrıca, sürekli düşünmek ve düşünmekten uyuyamamak da obsesif kompulsif bozukluğun en önemli belirtisidir.

Cinsel Terapi

Cinsellik ülkede kocaman bir tabu olduğu için etraf bu konuda cahil insanlarla dolup taşıyor. İlişkide hiçbir şey bilmeyen partnerler panik yaparlar ve hiçbir şey diledikleri gibi gitmez. Bu yüzden vakit kaybetmeden ve çekinmeden cinsel terapi almalısınız. Zaten çekinmenize gerek yok. Uzman psikologlar size bu konularda yardımcı olabilmek için yıllarca eğitim alıyorlar.

Kadınlarda da yine bilgisizlik veya yalan bilgiler yüzünden vajinismus çok sık görülür. Bunu da düzenli seans aldığınız takdirde yenebilirsiniz ve hayatınıza harika bir şekilde devam edebilirsiniz. Aslında gereksiz yere gerildiğinizi iyileşince anlayacaksınız.

Aile Terapileri

Aile içi şiddet, çocuk ve ebeveynler arasında anlaşmazlık ve daha pek çok sorun her ailede meydana gelebilir. Bu tarz sorunlarınız varsa asla bir uzmana danışmayı geciktirmeyin ve ailecek seanslar alın.

Bursa Psikolog Ücretleri

Nilüfer’deki bu özel kliniğe gelmek için bursa psikolog fiyatları sizi hiç endişelendirmesin. Sıkıntınız ne olursa olsun bir seans için sadece 200 TL ödemeniz yeterli olacaktır. Diğer psikologlara göre çok daha ucuz olan bu psikolog oldukça kaliteli bir eğitim almıştır ve işini çok severek yapar. Mutlaka görüşmelisiniz.


Yorum Yap!