Dedemin Evi Zeka Oyunu’nun Çocuklara Kazandırdıkları

Dedemin Evi Zeka Oyunu’nun Çocuklara Kazandırdıkları

Fibroidanne zeka oyunlarımız arasında Dedemin Evi zeka oyunu da yer alır. Bu oyunumuz ahşap parçalardan oluşur ve oyun sayesinde çocuklar parçaları kullanarak ev yapabilirler. Bu zeka oyunun çocuklar için pek çok kazanımın olması ebeveynlerin çocuklarına bu oyuncağı almalarını sağlar. Ahşap parçalardan oluşan Dedemin Evi’nin çocuklara kazandırdıkları arasında şunlar vardır;

  • Ev yapmayı öğretir
  • El becerilerini geliştirir
  • Hayal dünyasını zenginleştirir
  • Keyifli vakit geçirilmesini sağlar
  • Sağlıklı oyuncaklarla oynama imkanı sağlar
  • Dikkat eksikliğini giderir

Çocuklarınızın bu kazanımları elde etmelerini istiyorsanız zeka oyunları sayfamızda yer alan Dedemin Evi’ni inceleyerek satın alabilirsiniz.

Ev Yapmayı Öğretir

Ahşap parçalardan oluşan zeka oyunun en önemli kazanımı çocuklara ev yapmayı öğretmesidir. Parçaların birleştirilerek ev yapılması için herhangi bir yapıştırıcıya ihtiyaç duyulmaz. Parçalar birbirine geçirilerek ev yapılabilir.

Bu sayede çocuklarınız kendi evlerini yapma mutluluğunu hissederler. Oyunumuz 92 parçadan oluştuğu için parçaları kullanarak farklı modellerde evler ortaya çıkarabilirler. Çocuklarınızın eğitici oyunlar oynayarak hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini istiyorsanız Dedemin Evi’ni tercih edebilirsiniz.

El Becerilerini Geliştirir

Bebek puzzle arayan kişiler için uygun olan zeka oyunumuz bebek ve çocukların el becerilerinin gelişmesine de yardımcı olur. Çocuklar ahşap parçaları seçmesi ve bu parçaları birleştirmeleri sayesinde parmak ve el kasları çalışır. Sürekli olarak bu tarz oyunları oynamaları sayesinde daha becerikli hale gelebilirler. Evi tamamladıklarında bozuk tekrar tekrar yaparak zaman içerisinde evi daha hızlı ortaya çıkarabilirler.

Hayal Dünyasını Zenginleştirir

Ahşap zeka oyunumuzun çocuklara kazandırdıklarından birisi de hayal dünyasını geliştirmesidir. Çok fazla parçası bulunan oyunumuz sayesinde çocuklar istedikleri parçaları kullanarak hayallerindeki evi ortaya çıkarabilirler. Oyunu sürekli olarak oynamaları durumunda her seferinde farklı evler yaparak zaman içerisinde daha güzel evler ortaya çıkarabilirler. Parçaları kullanarak ahşap ev inşa eden çocuklar kendilerini orman içerisinde ağaçlarla dolu bir evde hayal edebilirler. Yaptıkları ahşap eve farklı oyuncaklarını ekleyerek evcilik veya farklı oyunları tek başlarına, arkadaşlarıyla ya da ebeveynleriyle oynayabilirler.

Keyifli Vakit Geçirilmesini Sağlar

Dedemin Evi ahşap oyuncağı el becerilerini geliştirmesi, hayal dünyasını zenginleştirmesi, ev yapmayı öğretmesi dışında çocukların keyifli vakit geçirmelerini de sağlar. Çocuklar gün içerisinde çok sıkılırlar ve bir oyuncakla vakit geçirdikleri süre az olur.
Bu nedenle 92 parçadan oluşan bu ahşap oyuncak onların sıkılmalarını engeller. Parçaları kullanarak yeni ev yapmaya çalışmaları zamanın hızlı geçmesini ve böylelikle sıkılma durumunun ortadan kalkmasını sağlar. Aynı zamanda da onların evler yaparak keyifli zaman geçirmesine yardımcı olur. Ayrıca çocuklar parçaları birleştirirken enerji sarf edecekleri yorulurlar. Bu da onların geç yatma gibi sorunlar yaşamasının önüne geçer.

Sağlıklı Oyuncaklarla Oynama İmkanı Sunar

Ahşap zeka oyununu oynayan çocuklar sağlıklı oyuncaklarla oynama imkanı bulurlar. Oyuncağın tüm parçaları ahşap malzemeden üretildiği için herhangi bir sağlığa etki edecek madde bulundurmaz. Özellikle çocuklar düşünülerek oyunumuzun parçalarında vernik ve boya yoktur. Böylelikle çocuklar oyuncağımıza rahatlıkla dokunarak oynayabilirler.

Dikkat Eksikliğini Giderir

Eğitici oyunlar arasında bulunan ahşap oyuncağımız çocuklarda görülen dikkat eksikliğinin giderilmesine de yardımcı olur. Çocuk ahşap parçaları bir araya getirmek istediğinde hata yapmaması için dikkat ve konsantrasyon sağlamalıdır. Bu sayede doğru parçaları kullanarak evi ortaya çıkarabilir. Bu nedenle çocukları için bu oyuncağımızı tercih eden müşterilerimizde çocukların dikkat problemlerinin ortadan kalkmasına yardımcı olabilirler.


Yorum Yap!