Favori Webmaster Siteleri

Favori Webmaster Siteleri

Merhaba Arkadaşlar , Benim kullanmış olduğum favori webmaster sitelerinden  bahsedeceğim.

     1.Sıra Tabiî ki R10

R10 Webmaster Forumuna 2013’de Kayıt oldum , kayıt olurken birçok zorluk çektim. Eminim ne zorluğu çektiğimi sizde biliyorsunuz ? Bilmeyenler için bahsedeyim , r10 forumu davetiye sistemi ile kayıt olunan bir vbulletin sitesidir. Daveti bulmak oldukça zordur. Fakat R10‘un kendisi  Davetiye dağıtıyor muşta bilmiyormuşum. Arkadaşlar davetiye alamayanlar r10’a neden kayıt olmak istediklerini , düzgün bir dille bahsederek mail atarsanız davetiye gönderiyorlar bilginize. Ben bu yöntemle kayıt oldum R10 Webmaster Forumuna Peki ya R10’nu Neden 1.Sıraya Taşıdım ? R10 yardımlaşma ve ticaret için fevkalade bir site.  Belki Sizinde 1.favori  siteniz olmuştur.

2.WebMaster Sitesi

WebmasterSitesi ilk takılmış olduğum webmaster sitesidir ? 2011 yılında kayıt olmuştum o zamanlar  davetiye sistemi mevcut değildi , şuan davetiye sistemi var. Bence davetiye sistemi bu foruma yaramadı. Nedenine Gelince  forumda üye kaybı çok yaşandı davetiye sistemi geldikten sonra , fakat benim hala favori Tercihimdir.  Kendimi bu forum vasıtası ile geliştirdim , ne öğrenmişsem alt yapımı bu site yapılandırdı.  Keşke eski günlere dönse…

3.WmAracı

Gel Gelelim bu siteye ,  2012 yılında kayıt oldum.  Site içinde aktiflik baya fazla , yardımlaşma ve ticaret gayet yüksek.  Bu Site de Fazla Aktif olmasam da favorilerim içerisinde..

Yeni Makalem ‘de görüşmek üzere..


Yorum Yap!