İnstagram mavi tık başvurusu, Mavi tık nasıl alınır?

İnstagram mavi tık başvurusu, Mavi tık nasıl alınır?

İnstagram mavi tık başvurusu, Mavi tık nasıl alınır?Merhaba değerli blog okurlarım, bugün  sizlere instagram mavi tık başvurusu hakkında birkaç bilgi ve deneyimlerimden bahsedeceğim.  Arkadaşlar öncelikle instagram mavi tık hilesi diye youtube ve türevlerinde bir çok kaynak görüyorum, bunlara sakın kanmayın. Kendini  Zeki  sanan kişiler instagram hilesi ayağına bizleri yolmaya çalışıyor.. Bir çok kardeşimizde bu oyuna gelip, kullanıcı adlarını ve şifrelerini kötü kişilere kaptırıyor Aman Dikkat !

Peki kadir reis instagram onaylanmış hesap başvurusu nasıl yapılır? Diye sorduğunuzu biliyorum. Arkadaşlar başvuru yapmadan önce instagram hesabınızın belirli bir takipçiye ulaşması gerekmektedir, örneğin 15k bir takipçi kitleniz var. Aktif olarak hikayeler, paylaşımlar yapmanız ve yorumlar almanız gerekmektedir. Google’ de sizin hakkınızda bir yada birkaç içerik üretmeniz gerekmektedir. Başvurusu aşamasında bu linkleri sayın instagram yöneticileri ile paylaşacağız, boş adama mavi tık vermezler çünki 😀  Başvuru yapmadan önce kendi hesabımıza benzeyen birkaç fake hesap oluşturacağız, Mavı tık = Doğrulanmış hesap, Gerçek kişi niteliği taşıyor..

Sırası ile uygulamada şu adımları takip edin arkadaşlar

Destek->görüş bildir->Özelliği Seç(profil)-> Neyi Geliştirmemizi istersin?

 

Dear Authorized,

I am sending this request right now to prove that I am a known person in Turkey. To avoid my imitations, I need a verified account badge as soon as possible. Please investigate my request then give me a verification badge (Blue Tick).

Here are some details that make you believe I am a known person in Turkey.

URLs:

! Bu kısma Google da size ait içerikleri yazın.

My Instagram Username: ! Buraya kullanıcı adınızı yazın !

My Real Name/Surname: ! Buraya Adınızı Soyadınızı yazın !

BEST,

 

Bu içeriği paylaştığınız taktirde, mavi tık onaylama şansı yakalamış olacaksınız..

Soru ve sorunlar için yorum yapabilirsiniz arkadaşlar..

 

1 Tane yorum atılmış.;
Selim tellioglu 8 Şubat 2018 - 13:16

Kardeşim paylaşimin için teşekkur ederim.

Yanıtla


Yorum Yap!