İnternette nasıl vakit geçiriyorum?

İnternette nasıl vakit geçiriyorum?

Bloğumu açtım açmasına da ne yazsam karar veremedim tabii. Gün gün güncelleyip dolduracağım bloğumu, güncel tutmaya çalışacağım tabii. Başaracağıma da inanıyorum. : )

Neyse, konumuza dönelim ben internette nasıl vakit geçiririm?

  • İlk önce maillerimi kontrol ederim, bir mail geldiğinde nedense kimden gelirse gelsin heyecanlanırım hemen cevaplarım.
  • Sonra sosyal medya hesaplarımdaki bildirimleri, özel mesajları kontrol eder, gerekenine cevap veririm.
  • Daha sonra bloğuma girer, bekleyen yorum varsa onaylar, cevaplarım daha sonra Yeni yazı ekle sayfasına girer, başlık bulasıya kadar düşünürüm, başlığı bulunca da bir müzik açar yazıyı yazmaya uğraşırım ama aklıma hiç bir şey gelmez, daha sonra gündemden haberler vs okurum tam bilgisayar başından kalkacakken ne yazacağım aklıma gelir bi hızla şizofren gibi yazar yayınlarım. Haa gerektiğinde bloğumdaki temayı da editlerim. (2 gün olmuş açalı neresini düzenliyorsun değil mi?)
  • WMAracı, R10 gibi forumlarda güncel olmaya çalışıyorum her ne kadar değeri gün geçtikçe azalsa da konulara bakar, özel mesajlarımı kontrol ederim.
  • “Takip ettiğim bloglar!” diye bir listem yok, kafama gelen adresi yazarım bakarım yeni yazılara temasındaki güncellemelere, nedense sitedeki yazılardan çok temaya bakarım.

Neyse iyi günler blog severler ve bu yazıyı okuyanlar!


Yorum Yap!