İstanbul Ariston Tamir Servisi Hizmetinizde

İstanbul Ariston Tamir Servisi Hizmetinizde

istanbul ariston servisi , Hızla gelişmeye devam eden çamaşır makinesi teknoloji ve buna paralel olarak hizmetimize sunduğu yenilikler sayesinde, tarih boyunca görülmemiş bir yaşam standardı çağımız insanlarının alışık olduğu bir yaşam tarzına dönüşmüştür. Ariston’ un dünyanın bütününe sunduğu hizmetlerin bir parçası olarak faaliyetlerini sürdüren Ariston Servisi, dünya standartlarına uygun olarak tüketicilerinin taleplerine yanıt vermektedir.

Ariston markasına sahip tüm beyaz eşya ürünlerinin, İstanbul Anadolu Yakasındaki teknik servis ve bakım hizmetlerini yürütmekte olan Ariston Servisi merkezi, kendisine ulaşan tüm hizmet taleplerini her gün ve her saat olmak üzere, dakikalar içerisinde yanıtlayabilecek potansiyele sahiptir.

İhtiyaç duyduğunuz hizmeti en kısa süre içerisinde alabilmek için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Ariston Servis Kağıthane, ülkemiz koşullarıyla, dünya standartlarını birleştiren bir hizmet yaklaşımıyla, benzersiz bir hizmet yapısı oluşturmayı başarmıştır. Her türlü soruna çözüm üretebilme kapasitesine sahip olarak yapılandırılmış, gezici üniteleriyle, yaşam kalitenizin güvencesi olarak faaliyetlerini sürdüren firmamız, markanın ileri teknolojisine hakim, uzun hizmet yıllarına dayanmakta olan birikim ve sektörel deneyimle, benzersiz bir hizmet yaklaşımı oluşturmayı başarmıştır.

Sürekli olarak değişmeye devam eden günümüz koşullarına, eş zamanlı bir şekilde adapte olmakla birlikte, genelde tüm gelişmelerin öncelikli hizmet sunucusu olmaktadır. Ariston teknolojisinin hızlı gelişimi ile birlikte artık tüketiciler çok kısa bir zaman dilimi içerisinde cihazlarını 1 yıl garantili olarak yeniden kullanmaya başlayabilmektedir.


Yorum Yap!