İstanbul Bosch Beyaz Eşya Servisleri

İstanbul  Bosch  Beyaz Eşya Servisleri

 

Kaynarca ve yakın bölgelerinde yirmi yıldır Bosch beyaz eşya ürünleri teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerini başarıyla sürdürerek, Kazasker sakinlerinin yaşam standartlarını yükseltmekte olan Kaynarca Bosch Servisi, üst düzey müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için geliştirdiği özel yöntem ve çözümlerle faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Her alanda yaşanmakta olan gelişim ve değişimleri birebir takip ederek, çeşitli yollar ile kurumsal anlayışına dahil etmekte olan firmamız, aynı zamanda tüm personelinin değişimler ve gelişimler karşısında donanımlı olabilmeleri sağlamak amacıyla, çeşitli eğitim organizasyonları aracılığı ile bilgi birikimlerini arttırma yoluna gitmiştir. 

Firmamız, tüm değişimlere entegre olabilen esnek ve değişken yapısıyla oluşturduğu hizmet anlayışı çerçevesinde yapılandırılmış tüm birimleri ile üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamaya odaklanmıştır. 

Müşterilerimizin yaşam kalitelerini sürekli olarak yukarıda tutabilmek amacıyla kesintisiz hizmet sağlayabilmek için yapılandırdığımız mobil teknik servis ünitelerimiz ve çağrı merkezimiz, yılın her günü ve her saat olmak üzere hizmet veremeye devam etmektedir. Oluşabilecek tüm arızalara göre ileri teknoloji donanım ve uzman teknik servis personelleri ile desteklenmiş olan mobil teknik servis ünitelerimiz, hizmet taleplerine en kısa süreler içerisinde cevap verebilme yeteneğine sahiptir. 

Teknolojinin hizmet kalitemize sağlayabileceği her türlü katkıyı değerlendirmekte olan kuruluşumuz, bu amaç doğrultusunda oluşturduğu internet platformu ile tüketicilerimizi bilgilendirme şansı yakalamıştır. Yirmi yıl boyunca oluşan müşteri veri tabanı sayesinde takip edilen müşterilerimizin beyaz eşyaları ve durumları, bırakılan hizmet taleplerinin dakikalar içerisinde cevaplanmasından önce, teknik servis personelimizin arızalı ürünle ilgili bilgi sahibi olabilmesini sağlamaktadır. 

En hızlı hizmeti, en kaliteli şekilde ve en ekonomik koşullar altında sunabilen Caddebostan Bosch Servisi  firmamız, rekabetin tüketici lehine yüksek olduğu sektörümüzde, öncü bir rol oynamaktadır. Tüm parça değişimlerinde orijinal Bosch yedek parçaları kullanmakta olan firmamız, bu sayede ürünlerde onarım sonrası ortaya çıkabilecek daha komplike arızaların önüne geçebilmekte ve eşyalarınızın kullanım ömürlerinin uzamasına yardımcı olmaktadır.  

Yine tüm onarımlarını bir yıl için sigortalayarak garanti kapsamına alan Altıntepe Bosch Servisi firmamız, verdiği hizmetin üst düzey kalitesine güvenmektedir. Üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamaya odaklanmış olan hizmet anlayışımız, bu amaç doğrultusunda tüm altyapı ve içyapısını gelişmelere ayak uydurabilecek nitelikte ve esneklikle tutmaktadır. 


Yorum Yap!