Kışı seviyorum

Kışı seviyorum

Kışı seviyorum. Üşümeyi ve ısınmak için kat kat giyinmeyi seviyorum. Ben bir kış çocuğuyum. Öyle ki, yaz aylarında sıcağa katlanamıyor olmaktan deliriyor, yüzmediğim sürece kendimi parçalayasım geliyor.
Kışı sevmemin diğer yanı günlerin daha kısa oluşu, okulun oluşu ve günlerin yoğun geçiyor oluşu. Aslında okulu sevdiğimden değil. Tek sebebi saatler aslından daha hızlı geçiyor gibi gelmesi. Şuan, akşamlardan nefret etmemin tek sebebi sıkılıyor ve yapacak bir şey bulamıyor oluşum.
Ramazanda özellikle okul açıldığından ve ramazan sonuna kadar iftarlara gitmek dışında hiçbir şey yapmadım. Akşamları sıkıntıdan patladım, hatta ağlama krizlerine bile girdim.
Çok şükür tatillere gidiliyordu. Ama ne yazık ki geçen döndüğüm tatil pekte farklı değildi. Kısacası delirdim.
Ama makale yazarken ya da paylaşım için bir şey yazarken çok daha farklı oluyor. Şuanda Winter’ı okuyorum ama son 100 sayfasında o harika seriye veda edebediğim için okumaktan özellikle kaçıyorum.
Bazen diyorum ki, acaba kendime farklı bir kurs bulup onunla mı ilgilensem? Ama hayır, evde olamadığım için başladığım kursu bile bıraktım. Bu yüzden farklı şeyler düşündüm.
Bana önerilerde bulunup, hatta isterseniz sizle bir ‘Kitap Önerisi’ / ‘Film Önerisi’ için instagramda bir DM grubu kuralım. (KURULMADI. KATILIM OLMADI.)
Eğer katılım olursa, Şimdiden teşekkürler.


Yorum Yap!