Koltuklarımı tamir ettirdim,kumaşı değişti. Kayseri koltuk tamir ustası

Koltuklarımı tamir ettirdim,kumaşı değişti. Kayseri  koltuk tamir ustası

Kayseri koltuk tamiri nerede yapılır?

2022 yılında koltuk yenileme sürecine girdik. Sonra artan maliyetleri de göz önünde bulundurarak eski koltuklarımızı tamir ettirip, kumaşlarını değiştirmenin çok daha avantajli olacağını düşündük.
Uzun süredir kullandığımız koltuklarımızın iskeletinde problem olmamasına rağmen kumaşı eskimiş ve yıpranmıştı. Bu süreçte uzun araştırmalar yaptım. Adeta bir koltuk tamiri gurusu oldum diyebilirim.
En sonunda yigitdoseme.com.tr adresinden ersin beye ulaştım. Kendisi sağolsun çok yardımcı oldu ve ilgilendi. Koltukları gördükten sonra kumaş seçiminde de bize yardımcı oldu. Biz de kendisi sayesinde ömürlük bir koltuk sahibi olmuş olduk.
Kırılan koltuk ayaklarını değiştirdi, iskeletindeki deformasyonları giderdi ve istediğimiz şekilde döşemesini gerçekleştirdi. İstediğimiz model çok zor bulunmasına rağmen kişisel bağlantıları sayesinde istediğimiz model kumaşı getirtti.
Sıfırdan bir koltuk takımı almanın neredeyse yarı fiyatına yeni bir koltuk takımı sahibi olmuş olduk.

Kayseri koltuk kumaş değişimi

Kayseri koltuk kumaş değişimi

Koltuk kumaş değişimi nasıl yapılır?

Koltuk kumaş değişimi eskiyen koltuklar için sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Eğer koltuğunuzun iskeleti sağlamsa sadece koltuklarınızın döşemesini değiştirmeniz maliyet açısından çok daha uygun olacaktır. Büyüklerimizin dediği gibi ‘’nerede o eski..’’ diye başlayan cümleleri günümüzde koltuk takımları için de kurmak mümkün. Maalesef şimdiki koltuklar eski koltuklar kadar dayanıklı olmuyor. Kısa sürede yıpranıyor, kırılıyor ve ekstra masraf çıkarıyor.
Koltuk takımı bakmak, bulmak , teslim almak, hepsi başlı başına zor süreçler. Koltuk takımları internetten de satılıyor ancak bakıp görmeden, üzerine oturup rahatlığına, konforuna bakmadan bir koltuk takımı tercih etmek çok zor.
Hal-i hazırda kullandığınız koltuklardan konfor olarak memnunsanız kumaş değişimi aynı konforu yepyeni bir koltuk takımıyla sağlıyor.
Bu noktada ustanın işçiliği çok önemli. Biz bu hizmeti yigitdoseme.com.tr adresindeki ersin bey’den aldık. Ve kendisinden çok memnun kaldık. Sağolsun fiyat konusunda da bizleri kırmayarak ikramda bulundu. Normalde verdiği süreden 2 gün önce koltuklar evimize ulaştı ve kuruldu.
Sıfır alınan bir koltuktan ayırt etmek çok zor, gerçekten ince işçilikle çalışılmış ve emek harcanmış. Bunu her detayda görmek mümkün. Normalde talep etmememize rağmen bize ekstra olarak kırlentler de hediye etti. Herşey için çok teşekkür ederiz.


Yorum Yap!