Lost ve Heroes Karşılaştırması

Lost ve Heroes Karşılaştırması

Lost ve Heroes Karşılaştırması

Lost ve Heroes Karşılaştırması

Merhaba değerli blog takipcileri bugunki konumuz Lost ve Heroes Karşılaştırması eminim çogu kişi karşılaştırma yapmıştır. Bende kendi tercihimi yapayım bakalım sonuç ne çıkacak.Aslında iki diziyi karşılaştırıp ”lost yendi” veya ”heroes galip” demeyeceğim. Çünkü her insanın sevdikleri şeyler ayrıdır. Biri, Lost’tan zevk alabiliyorken Heroes’u hiç sevmez, veya biri Heroes’a bayılırken Lost’tan keyif almayabilir. O yüzden genel bir karşılaştırma yerine yüzeysel bir karşılaştırma yapmak en iyisidir.

Eğlenmek İstiyorum!
Lost, zevk verir tabii. Çoğu soru, hala cevaplanmamıştır.Lost ve Heroes Karşılaştırması Eğer teori üretmeyi seviyorsanız, gizemli şeyleri seviyorsanız eğlenmek için Lost dizisi uygundur. Kimi insanlar teori üretmekten sıkılır. Sabırsızlardır ve hemen herşeyin cevabını bilmek isterler. O zaman Heroes daha eğlenceli hale gelir. Çünkü, Heroes’ta Lost kadar teori üretmek gerekmez. Çoğu sorular hemen cevaplanır zaten.

Sabahlara Kadar Oturup İzlemek İstiyorum!
Bu durumda Lost daha ağır basacaktır. İlk bölümden itibaren kafada soru işaretleri başladığı için insan hemen diğer bölümü iple çekmektedir. Sonradan Lost’a başlayan çoğu hayran 3 günde sabahlayarak şu ana kadar ki sezonları bitirmişlerdir. Ama Heroes’ta nadiren diğer bölümü insan bekler. O da sonu soru işaretiyle bitince. O gibi durumlar hariç; Amaan sonrada izlesem olur diyebileceğiniz bir dizidir.

Boş Zamanlarımda Eğlenceli Vakit Geçirmek İstiyorum!
Bunun ne kadar boş bir zaman olacağına bağlı. Akşamları işten dönünce mi? Yoksa iş tatilleri için mi? Eğer boş zamanlarınız kısa aralıksa size Heroes’u öneriyoruz. Daha önce dediğimiz gibi Heroes’ta kafanızda temel bilgiler hariç soru işareti kalmaz. Ama Lost’ta her bölüm başka bir soru işareti üstünüze doğru geliyor gibi olur. Uzun tatil aralıklarında; bayram,seyran,tatiller gibi Lost izlemenizi öneririz. Hem tatilinizi iyi değerlendirirsiniz hem de keyifli bzaman geçirmiş olursunuz.

Ben Gerçekci Diziyi İzlemek İstiyorum
Bu iki dizide gerçekci değildir. Eğer gerçekci bir dizi izlemek istiyorsanız buyrun Türkiyedeki aşiret dizilerini izleyin. Bazen bir diziyi güzel yapan gerçekci olmayışıdır. Gerçek hayatta çoğumuz umduğumuzu bulmayız ve dizilere sığınırız. Bu bizi biraz da olsa avutur. Bazen gerçek hayattan kopmaya ihtiyacımız olur.


Yorum Yap!