Profesyonel ve Garantili Franke Servisi Hizmetinizde

Profesyonel ve Garantili Franke Servisi Hizmetinizde

Profesyonel ve Garantili Franke Servisi Hizmetinizde

Şık, kullanışlı, sade ve kaliteli mutfak ürünleriyle adından söz ettiren dünyaca ünlü marka Franke cihazları için Pendik’de özel servis faaliyeti göstermekte olan firmamız, söz konusu Franke olduğu zaman koşulsuzca güvenebileceğiniz yüksek standartlardaki teknik servis imkanlarını sizler için sunuyor. Özel Franke Servis Pendik, Franke’ye ait tüm buzdolabı, davlumbaz, ocaklar, çöp sistemleri, mutfak aksesuarları, fırınlar, bulaşık ve çamaşır makineleri, evyeler, armatürler gibi cihazlarınız için uzman ekibi ile iş başındadır.

Franke markasının kalitesini ürünlerin servise gitme ihtiyacının ortaya çıktığı durumlarda da deneyimlemek istiyorsanız firmamızın özel servis hizmetini tercih edebilirsiniz. Firmamızın Franke ürünlerine verdiği özel servis oldukça hızlı olmaktadır. Uzman ekibimiz ile birlikte Franke ürünleriniz için bakım, montaj, parça değişimi ve yedek parça desteği, onarım gibi işlemleri yürütmekteyiz. Ürünleriniz firmamızdan özel servis gördükten sonra 1 senelik garanti imkanınından da faydalanabilmektesiniz. Yani Özel Franke Servisi hizmetleri kapsamında 1 yıl içerisinde yaşanabilecek durumlar ve sorunlar için garanti kapsamında olduğunuzu aklınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Bir diğer önemli konu ise parça destek ve değişim konusudur. Franke ürünleriniz için gerektiği durumlarda parça değişikliği yapmaktayız. Parça değişikliği tamamen uzman kadromuz tarafından yapılır ve değiştirilen parçanın yerine orijinal parça takılır. Yan sanayi gibi adlarla anılan parçaları kesinlikle hizmetimiz dahilinde göremezsiniz. Uzman ekibimiz bu konuda son derece titizdir. Pendik’in sayılı özel servis firmaları arasına giren firmamız aynı zamanda 7/24 yani haftanın 7 günü ve günün 24 saati iş başında kalıp siz Franke kullanıcılarına hizmet vermektedir. Aynı gün servis ve hızlı servis gibi avantajlı ve son derece makul hizmetlerimiz sayesinde servis süreciniz uzun sürmeyerek Franke ürünlerinizin servis süreci tamamlanmış olur.


Yorum Yap!