R10 Davetiye Çekilişi

R10 Davetiye Çekilişi

Merhaba Arkadaşlar , Kişisel Bloğumu Tekrar Hayata geçirmeye başlıyorum.. Eski Veri tabanımı maalesef kayıp ettim. O Yüzden 0’dan bir başlangıç yapıyorum. Yeni Bloğumda bir çok konuyu ele alacağım inşallah.. Bloğumu açarken bir çekiliş yapmayı düşünmüştüm ve yapıyorum.. R10 Davetiye Çekilişine Katılmak İster misiniz ? Çekiliş  20.05.2017’de bitecektir.. Lütfen Yorum yaparken Neden R10’a üye olmak istediğinizi kısaca dile getirin…  Önemli Not : Lütfen E-Posta Adresinizi Doğru giriniz..

İyi Şanslar Dilerim 🙂

Kazanan : Ali Tiken Olmuştur. Mail gönderimi yapılmıştır. R10’da kazançlı günler dilerim..

8 Yorum Atılmış

Samet Teke 30 Nisan 2017 - 11:32

Yeni blogunuzda size başarılar dilerim. Umarım blog hayatınızda istediğiniz kademeye en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ben de bir kişisel blog yazarı olarak sitenizi takipte olacağım. Ayrıca çekilişinize katılmak isterim. R10 forumu webmasterlar için en büyük forumlardan birisi ve bu foruma üye olmak gerçekten çok zor. Ben de bu foruma üye olarak forumdaki webmasterlar arasında bulunmak istiyorum. Umarım çekilişi hak eden kişi kazanır 🙂

Cevapla
Burak Ceylan 30 Nisan 2017 - 11:57

Öncelikle merhaba Sivas’ta yaşıyoru sağlık personeliyim uzun yıllardır r10’a üye olmak istiyorum . Davetiye bulamadım maalesef. Türkiye’de ilk smf destek sitesini kuranlar arasındayım. Wmaracı 2012 üyeliğim mevcut. Sizin üyeliğinize herhangi bir sıkıntı getirmem dikkatli davranırım.Şimdiden teşekkür ediyorum.

Cevapla
Özer AKSU 5 Mayıs 2017 - 10:51

Merhabalar kadir hocam bloğun tekrardan hayırlı olsun. Kısa sürede dilediğin yere gelirsin. R10.Net yılların birikimi ve topluluğunu oluşturan bir platform ve cidden kaliteli işlerin cıktığı bir web asistanı herşeyi detaylıca bulabileçeğimiz bilgi paylaşım platformu hem ticaret hem bilgi edinmenin bir cok öğretmen ve öğrenci sahesinde dilediğimiz herşeyi yapmak ve yaptırmak için r10.nete üyelik davetiyesini istiyorum. Bana sıra gelirse ben yıllardır at yarışı yazarlıgı yapmaktayım 25.08.1979 aslen rize merkez izmirde yaşıyorum. Sizden rica davetiyi gönderirseniz çok sevinirim.

Cevapla
Enes Alan 12 Mayıs 2017 - 00:54

Merhabalar hocam öncelikle geçmiş olsun. Umarım bu yeni başlangıç çok daha iyi sonuçlar getirir sizin için. R10.net Türkiye nin en büyük webmaster platformu. Bilgisayar ve Programlama (buna web programlama da dahildir ) alanında türkçe kaynak sıkıntısı herkesin malumudur. Böyle bir ortamda r10 gibi bilgi hazinesi bir site bulunmaz hint kumaşı oluyor. Bu yüzden ihtiyaç duyuyorum. Bu arada wmaraci.com un da 3-4 yıllık üyesiyim.

Cevapla
Ali Tiken 19 Mayıs 2017 - 17:15

Hocam çok geçmiş olsun veritabanı kayıp etmek baya bır sıkıntılı ve üzücü bir durum , umarım tez zaman içerisinde istediğiniz konuma gelirsiniz.. R10’a ticaret için üye olmak istiyorum.. Umarım ben kazanırım 🙂

Cevapla
Aykut Karaman 24 Mayıs 2017 - 02:09

Çekilişinize katılmak isterim. R10 forumu webmasterlar için en büyük forumlardan birisi ve bu foruma üye olmak gerçekten çok zor. Ben de bu foruma üye olarak forumdaki webmasterlar arasında bulunmak istiyorum. Umarım çekilişi hak eden kişi kazanır ?

Cevapla
Samet Teke 26 Mayıs 2017 - 07:21

Hocam 20’sinde bitiyordu ne oldu acaba 🙂

Cevapla
    Acer 31 Mayıs 2017 - 19:17

    Hocam,Hosting saglayıcısını değiştirmiştim.. 3 – 4 gün kapalı kaldı site, yeni yapabildim sonuc açıklamasını.. Kazanan Ali bey’e iyi forumlar dilerim..

    Cevapla


Yorum Yap!