15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://kadiryigit.com.tr 300 true

Sakal Çıkarma Yöntemleri

sakal çıkarma yöntemleriMerhaba, Bloğumu okuyan arkadaşlar. Eminim çoğu kişi sakal çıkarma yöntemleri ‘ni merak etmekte. Bende çok merak etmekteydim. Sakal serumu almak bana doğal gelmiyordu, ne bileyim yani saç dökme sorunu falan oluşturuyor diye duymuştum. O yüzden korkup sakal serumu almadım, onun yerine doğal sakal çıkarma yöntemlerini ve sakal çıkarıcı doğal yöntemler googlede araştırdım ve bu sakal çıkarma yöntemlerini sizlere de bahsetmek istiyorum. Çoğu kişi badem yağının sakal çıkardığını söylemekte , fakat yanlış bir algıdır. Badem yağı sakal çıkarmaz, parlatır ve güçlendirir sakalları. Bizim kullanacağımız ana maddemiz sarımsak evet; çok eski bir yöntemdir ve benim sarımsak sayesinde sakallarım çıkmaya başladı.

 

Arkadaşlar öncelikle sulu bir sarımsak bulun kendinize, neden sulu diye sorulacak olursa, sarımsağın suyu gözeneklere temas etmesi için gerekli, kuru bir sarımsak cildinizi kıp kırmızı ediyor bastırmaktan dolayı. O yüzden öncelikle güzelce tıraş olun, daha sonra sarımsağı yüzünüze hafif çok hafif bastırarak gezdirin, gezdirdikten sonra 2 dakika kadar bekleyin fazla bekletmeyin cildinizi tahriş eder aman ha..  Belirtilen süre geçtikten sonra yüzünüzü soğuk bir suyla yıkayın.  Bu işlemi haftada 1 kere falan yapın fazla abartmayın, yüzünüz tahriş olur. Umarım sizlerin de sakalları çıkar, ve makalemi burada bitiriyorum. Kendinize iyi bakın değerli blog takipçileri..

Share:
Geri Gönderiler
CSS’de Arkaplan Özellikleri
İleri Gönderiler
Aliexpress takipli kargo
Hakkında
Kadir

Bulundugunuz mekanın sahibi, php html css ile ilgilenen üniversite öğrencisi..

4 Yorumlar

 • 25 Kasım 2017 at 23:16
  en iyi sakal serumu hangisi?

  Merhabalar kadir bey, dediklerinizi 1 ay kadar tekrarladım , tüylerde hafif bir sertleşme oluştu. Bu gidişle sanırım sakallarım belirgin olacaktır. Extra sakal serumu felan kullansam ne olur aceba?

  REPLY
  • 25 Kasım 2017 at 23:51
   Kadir

   Hocam sakal serumu kullanmak yada kullanmamak sizin elinizde. Her hangi bişey diyemem malesef.

   REPLY
 • 25 Kasım 2017 at 23:49
  enes özkan

  Hocam dediklerini aynen uyguladım fakat her hangi bi ilerleme yok ya .s Sanarım genetiğinde çok önemi var.

  REPLY
  • 13 Ekim 2018 at 10:44
   Kadir

   Tabiki, genetik yapı önemli.

   REPLY

LEAVE A REPLY