Uludağ Çanta’nın Toptan Çanta Çözümlerini Görmeden Çanta Almayın

Uludağ Çanta’nın Toptan Çanta Çözümlerini Görmeden Çanta Almayın

Uludağ Çanta, uzun yıllardan beri saraciye sektöründe var olan, üretmekte olduğu çantaları yurt içi ve yurt dışı pazarlarda satışa sunan yerli bir firmadır. Osmangazi’de bulunan mağazasında perakende satış yapılmakla birlikte çoğunlukla toptan çanta satışı olarak çalışılır. İmalatı firma tarafından gerçekleştirilen çantalar estetik görünümü ve kalitesi ile müşterilerden olumlu geri bildirimler alır.

Promosyon Çanta Üretimi ve Satışı

Uludağ Çantanın toptan satışını yaptığı çantalar promosyon çanta olarak kullanılabilir. Birçok kamu kurumu, şirket, işletme ve reklam ajansı firmanın çantalarının üzerine gerekli baskıları yaparak müşterilerine promosyon olarak hediye eder. Herkesin bir çantaya ihtiyacı olabileceğinden bu uygulama müşterileri memnun edecek bir tanıtım yöntemi olarak karşımıza çıkar.

Firmaların promosyon olarak hediye edecekleri ürünler uygun fiyat ve üstün kalite anlayışıyla üretilir. Taleplere uygun şekilde modellerin üretilmesi, renk ve desen değişiklikleri ve istenen sayıda ürün sağlanması mümkündür.

Zamanın Trendlerine Uygun Çanta Tasarımları

Uludağ çanta, sürekli kendisini yenileyen, zamanın trendlerini takip eden ve yeniliklere uygun tasarımlarla çanta imalatı yapan bir anlayışla çalışır. Sektörün dünya genelinde gösterdiği değişim ve gelişimler sıkı şekilde takip edilir. Teknolojik yenilikler yerinde görülerek imalathanelere uyarlanır.

Yeniliklerin takip edilmesi her sezon yepyeni ve modern çanta modellerinin üretilmesini sağlar. Firmanın tasarımcılarının hazırladığı son trend ürünler imalathanelerde son teknolojilere uygun şekilde üretilir.

Geniş ve Son Teknolojilerle Donatılmış Üretim Alanları

Uludağ Çantanın üretim yaptığı tesisler geniş imkanlarla donatılmıştır. Üretimin hızını ve kalitesini artıracak makine ve ekipmanlar tedarik edilir. Makinelerin bakımları düzenli olarak yapılır. Çalışan elemanlara gerekli eğitimler verilir. Alan olarak da oldukça geniş olan imalathaneler aylık 250.000 çanta üretim kapasitesine sahiptir. Bu yönüyle toptan çanta siparişleri kısa sürede hazırlanıp teslim edilebilir.

Uludağ Çantanın geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur. Üretilen çanta tiplerinin başında şunlardır:

 • Laptop çantası
 • Sırt çantası
 • Fotoğraf makinesi çantası
 • Anne bebek çantası
 • Taşıt çantası
 • Evrak çantası
 • Müzik aletlerinin çanta ve kılıfları
 • Hac ve umre çantaları
 • Spor çantası
 • Seyahat çantaları
 • İlk yardım ve deprem çantası
 • Termos çantaları
 • Ham bez torbalar

Firmanın imkanları ile her türlü çanta üretimi yapılabilir. Üstün fiyat kalite potansiyeline sahip ürünlerin örnekleri web sitesinden görülerek sipariş verilebilir. Ayrıca firmanın mağazası ziyaret edilerek daha çok ürün görmek ve seçim yapmak mümkündür. Bursa toptan kongre çantası çeşitleri de mevcuttur.

Uygun Fiyat Avantajı

Uludağ çanta imalattan tüketiciye çanta sağlamanın avantajıyla ekonomik fiyatlarla satış yapar. Müşteri memnuniyetine verilen önem de uygun fiyat politikasının sebeplerinden biridir.

Çantaların modeli, kullanılan malzeme, kalite, büyüklük gibi özellikler fiyatların belirlenmesinde dikkat edilen kriterlerdir. Promosyon çanta siparişi vermek isteyen firmaların beklentileri değerlendirilerek istenen sayı da dikkate alınır ve daha uygun fiyat teklifi verilebilir.


Yorum Yap!