Whatsapp’ta Videoların Açılmama Sorununu Nasıl Çözeriz ?

Uygulama içindeki sıkça karşılaşılan sorunlardan biri, video ve ses dosyalarını indirme sorunudur. Eğer video ve fotoğrafları indiremiyor ya da indirdikten sonra izleme sorunu yaşıyorsanız bunun için bazı çözüm yolları söz konusu. WhatsApp videolar çalışmıyor uyarısı ile karşılaşıyorsanız hafızanız dolu olabilir. Bunun için alan boşaltabilirsiniz. Yanı sıra uygulamalardan WhatsApp’ı bularak, ön belleğ, boşaltma seçeneğini de kullanabilirsiniz.

WhatsApp Videoları İndirilmesine Rağmen Oynatılamıyor

Videoları biraz önce sözünü ettiğimiz gibi indirseniz daha oynatılması aşamasında bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. WhatsApp videoların çalışmama sorunu için Android ya da iOS kullanmanız fark etmeden, mağazanızdan herhangi bir oynatıcı indirebilirsiniz. Bu işlemden sonra indirmiş olduğunuz WhatsApp videosunu galeriden açmanız lazım. Galeride ise, paylaşım kısmından  indirdiğiniz bu movie programını kullanarak videolarınızı açabilirsiniz.

WhatsApp Fotoğraf İndirememe Problemi

Bahsettiğimiz üzere, video indirme ve oynatma probleminde olduğu gibi, fotoğraf sorununda da aynı yöntemleri deneyebilirsiniz. Bunun için uygulamanızın ön belleğini temizlemeniz gerekebilir. Ya da uygulamanızın en güncel halinde olduğunu kontrol etmelisiniz. Bununla beraber, telefon hafızanızdan dolayı da inme işlemi gerçekleşmiyor olabilir.

Uygulama Sorunları Nasıl Çözülür?

WhatsApp uygulamaları hakkında, sorunlar yaşamanız son derece normal. WhatsApp video sorunu, fotoğraf indirme problemi, arama yapamama gibi birçok konu hakkında Whatsappdestek. net adresini kullanabilirsiniz.  Soru- cevap kısmına tıklayarak ya da destek kısmını kullanarak gerekli bilgileri görebilirsiniz.

Kaynak : WhatsAppDestek.net

You May Also Like

About the Author: Kadir

Bulundugunuz mekanın sahibi, php html css ile ilgilenen üniversite öğrencisi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir